Kamerové systémy HIKVISION

Od roku 2020 jsme naše služby rozšířili o oblast kamerových systémů. Rádi Vám poradíme a "ušijeme" nabídku přímo pro Vaše potřeby.

HikVision Digital Technology Co. je přední výrobce s 30ti letou tradicí ve výzkumu a vývoji videotechnologií. Zaměstnává více než 2200 lidí včetně 700 systémových inženýrů a vývojových pracovníků. HikVision nabízí širokou škálu produktů z oblasti CCTV.

Digitální fotoaparáty, monitory počítačů nebo ploché televizory dnes umí pracovat s megapixelovým a vyšším rozlišením. V důsledku toho se stal požadavek na vysoké rozlišení pochopitelný i v rámci kamerového dohledu. IP kamery tyto požadavky splňují. Poskytují detailnejší záběry a mnohem širší záběry oproti analogovým kamerám. Investice do kamerového systému tak nepřijde nazmar z důvodu nerozeznání tváře pachatele nebo aktivity ve sledovaném místě.

Síťové kamery rovněž upozorní systém nebo obsluhu na stav, kdy je, ať už vandalismem, nebo náhodou narušen provoz kamery. Nejčastěji dochází k otočení kamery, blokování výhledu, přesprejování kamery nebo rozostření kamery. Tyto možnosti nejsou v analogových kamerách dostupné. U analogových systémů je videosignál přenášen po koaxiálním kabelu bez jakéhokoliv zabezpečení. V takovém případě se může prakticky kdokoliv napojit do systému nebo, a to je horší varianta, zaměnit signál za jiný. U síťových kamer je video při přenosu přes síť zašifrováno tak, aby nebylo možné ho neoprávněně získat, nebo s ním manipulovat. V moderních systémech je možné rovněž nastavit autentizaci pro specifické kamery. Tím je eliminována možnost nabourání takového systému. Pro důkazní materiály je možné rovněž přidat šifrované „vodoznaky“, informace o snímku, nebo času pořízení. K dispozici je také široce rozšířený standard IEE 802.1x.

Hikvision

Kde nás najdete

GPS: 49°15'19.0"N 15°11'09.7"E

Otevírací doba provozovny:

Podělí 13:00-17:00

Úterý 13:00-17:00

Středa 13:00-17:00

Čtvrtek 13:00-17:00

Pátek 13:00-17:00

Sobota, neděle ZAVŘENO

Těšíme se na Vaší návštěvu.